روش های پرداخت

امنیت پرداخت های اینترنتی همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران برای خرید اینترنتی بوده و هست ولی ما در ایپک تورک نهایت سعی مان را در طراحی به کار بسته ایم تا فضای امن را برای امنیت اطلاعات خرید کابران فراهم سازیم و با ایجاد بستری امن برای خرید احساس خریدی لذت بخش را برای کاربران فراهم کرده باشیم.

خدمت همگی کاربران اعلام میکنیم که فروشگاه ایپک تورک دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین مجوز کسب و کار از ساماندهی میباشد پس بدون هیچ دغدغه ای میتوانید از وبسایت ثبت سفارش خود را انجام دهید .

روش های پرداخت در وبسایت فعلا فقط از طریق درگاه ای اینترنتی میباشد و کاربران با تمامی کارت های بانکی عضپ شتاب میتوانند از طریق در گاه ها ثبت سفارش خود را انجام دهند.جهت اطمینان خاطر بیشتر اعلام میکنیم موقع پرداخت و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی لطفا به ادرس بار در بالای صفحه دقت فرمایید تا پروتکل (https) موجود باشد.

اگر هنگام پرداخت و ثبت سفارش به دلایل مثل قطعی نت و… دچار مشگل در ثبت سفارش شدیم و پیام پرداخت ناموفق را دریافت کردیم و مبلغ از حساب بانکی ما کسر شد چه باید بکنیم؟

خدمت همگی کاربران ایپک تورک اعلام میکنیم فقط پرداخت موفق به معنای ثبت سفارش در سایت میباشد لذا در غیر این صورت چنانچه مبلغ اگر هم از حساب شما کسر شده باشد مبلغ در حساب های میان بانکی است ودر عرض ۷۲ ساعت به حساب شما برگردانده خواهد شد.

ایا امکان پرداخت کارت به کارت در ایپک تورک وجود دارد؟

خیر فقط برای ثبت سفارش عمده امکان کارت به کارت وجود دارد و ان هم در صورت نیاز باید با پشتیبانی ایپک تورک هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

تماس با ما

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست